כללי

אלון קורמן – אימון אישי לזוגיות והצלחה

כולנו רוצים לשפר או לשנות משהו בחיים שלנו – זה יכול להיות בתחום הזוגי, בעבודה, עם הילדים ובתחומים אחרים של החיים. לפעמים כל מה שאנחנו צריכים בשביל להשיג את השינוי המיוחל, זה סיוע של אדם חיצוני, עם הידע, הניסיון והכלים אשר יסייעו לנו להבין מה אנחנו רוצים, להגדיר מטרות ולצאת ביחד אתנו לדרך המשותפת, להשגת אותן המטרות המבוקשות.

אימון אישי לזוגיות וליחסים
אימון אישי לזוגיות וליחסים, מיועד עבור אנשים אשר מעוניינים בזוגיות חיובית ויציבה, אך כרגע מתקשים להשיגה. אנשים אשר חיים בזוגיות, אך חווים קשיים או עוברים משברים וכחלק מכך, מעוניינים לשפר או לשנות אותה. אנשים אשר נמצאים בהליך גירושין קשה ומורכב. אנשים אשר מעוניינים לפתוח פרק ב' בחיים הזוגיים ולא יודעים איך ניתן לגרום לזה לקרות ועבור כל מי שמרגיש שהוא רוצה לשנות או לשפר משהו בזוגיות שלו.
בתוך תוכו, כל אדם יודע, איזה סוג זוגיות או חווה (או עדיין לא חווה) ולאיזה זוגיות הוא היה מייחל בפועל. באמצעות אימון אישי לזוגיות, המתאמנים לומדים לשים את האצבע על כל מה שחשוב להם בזוגיות, על כל מה שהם היו רוצים לשנות, לזהות דפוסי התנהגות ומחשבה המכשילים אותם בדרך לזוגיות המבוקשת, לקבוע מטרות ולהציב יעדים אשר יקדמו אותם לעבר השינוי המיוחל ולצאת לדרך ביחד עם המאמן להשגת אותם היעדים.
האימון האישי מותאם באופן פרטני לכל מתאמן, בהתאם לקשיים שהוא חווה, לשינויים אותם הוא רוצה לעשות בחיים ולציפיות שלו מהתהליך המשותף שלו עם המאמן האישי.

אלון קורמן – אימון אישי לזוגיות והצלחה
השאירו פרטים וניצור איתכם קשר :

אימון אישי להצלחה
אנחנו חיים במציאות, בה הדרישות והציפיות של אחרים מאתנו וחשוב מכך, שלנו מעצמנו הן גבוהות.
לעיתים עומס הציפיות, משתק אותנו או מקשה עלינו להתקדם ולהשיג מטרות, לעיתים, אלו דווקא סיבות אחרות אשר עומדות ביננו לבין ההצלחה – דפוסי התנהגות שפתחתנו עם הזמן, אירועים טראומטיים שחווינו בעבר והותירו בנו את חותמם וסיבות רבות נוספות.
אימון אישי להצלחה נועד לסייע לאנשים אשר חשים שהם לא ממצים את הפוטנציאל שלהם עד תום, לא מצליחים לחוות סיפוק מההישגים שלהם או מעוניינים לשפר אחד או יותר מתחומי החיים שלהם.
בהליך של אימון אישי להצלחה, מוצבות מטרות, שאיפות ורצונות וניתנים כלים ולוחות זמנים עד למימושן של המטרות אשר נקבעו.
ההצלחה נמצאת בהישג ידו של כל אדם וכל מה שהוא צריך זה אמונה, רצון ואת האדם הנכון שיתווה לו את הדרך אליה.
אימון אישי להצלחה, הוא תהליך המותאם באופן אישי למתאמן וזאת בהתבסס, על התכונות המאפיינות שלו, על הדרך בה הוא מעוניין לחיות את חייו, על השאיפות שלו על השינויים אותם הוא היה מעוניין לבצע בחייו.

אלון קורמן הינו מאמן זוגיות ויחסים, העובד בשיתוף עם מכון גשר ומאמן להצלחה.
בתור מכור לשעבר, אשר נגמל לפני עשרים שנה, לאלון יש לא רק את ההכשרה המתאימה ואת הניסיון הרב, אלא גם כלים ישימים מהחיים אשר מבדילים אותם ממאמנים אישיים אחרים – כי אין חכם כבעל ניסיון.
הכלים הללו, מאפשרים לאלון לסייע לכל מתאמן לבצע שינויים מהפכניים בחיים, להציב מטרות ויעדים ולהשיגם.
אז אם אינכם מסופקים מהזוגיות שלכם, אם אתם לא מצליחים למצוא את הזוגיות אותה אתם מחפשים, אם אתם נמצאים בהליך גירושים לא פשוט או אם אתם רוצים להצליח בכל תחום אחר בחיים, אך מרגישים שיש משהו ש"תוקע" אתכם מלעשות זאת, אתם מוזמנים לעשות את הצעד הראשון בדרך לשינוי וליצור קשר עם אלון קורמן.