פנל מבודד
בנייה ושיפוצים בעלי מקצוע

פאנלים מבודדים : התקנת בידוד בגג הבניין

התקנת בידוד בגג הבניין מחייבת התערבות של אנשי מקצוע. כשיש דליפה של מים רק מישהו שמבין יצליח לפתור את הבעיה במהירות וללא סיבוכים מיותרים. אם החלטתם כבר על איטום של גג הבניין המשותף או הבית הפרטי כדאי שתדעו שישנם סוגים רבים ושונים של חומרי בידוד ואיטום ולא כל חומר מתאים לכל מטרה.

ישנם חומר שמתאימים בהרבה לאיטום למשל אבל הם פחות מבודדים, וישנם חומרים כמו צמר פלדה שמתאים בעיקר לאקוסטיקה.  חשוב לבחון את המטרה שאליה אנו שואפים. שמעון סטיל השכילו ללמוד את החומר וכעת החברה מתמחה בנושא איטום ובידוד והיא אחת הטובות בתחום. באמצעות שילוב של ידע וטכנולוגיה מביאה החברה לפתרונות מדהימים ואסתטיים ועל כך גאוותה.

עומדים בעומס

אנו מייצרים פאנלים מבודדים אשר מסוגלים לעמוד בעומסים גדולים במיוחד, אפשר להתאים את הפאנלים לכל מטרה, כל קיר או גג בכל אזור גיאוגרפי. פאנל מבודד עמיד גם במזג אויר קשה. בחורף האחרון ניזוקו עשרות מבנים ברחבי הארץ כתוצאה מגשמים ורוחות. עם הפאנלים שלנו הסיכוי שזה יקרה נמוך משמעותית מכיוון שאנו עובדים בשיטות מתוחכמות של הדבקה ומילוי מיוחד. בידינו מכשור שמייצר הזרקה בלחץ גבוה שמבטיח תוצאה מושלמת.

אנו עושים שימוש במכבש מיוחד באורך 15 מטרים אשר מפעיל לחץ וחום על הפאנל מיד בעת ההדבקה, עובדה זו מקנה לפאנל איכות הדבקה מעולה וגבוהה. זו עוד סיבה לבחור בשמעון סטיל לעבודה הזו, מכשור חדיש הוא חלק בלתי נפרד מהצלחתה של החברה בתחום. הכול אצלנו מבוקר מחשב ומתנהל בצורה מדויקת. אין בזבוז חומר ועם זאת לא חוסכים בעבודה. בסיום העבודה תתקבל תוצאה מדהימה ואסטטית.

חלק מהטכנולוגיה שאנו משתמשים בה היא בלעדית וקיימת רק אצלנו, זו סיבה נוספת להיצמד אלינו. ההצלחה כאן מובטחת במאה אחוזים ויש פתרון לכל מכשול שיתגלה בשטח בזמן אמת.

חברות אחרות בשוק טרם הפנימו את הטכנולוגיה והידע שיש ברשותנו כבר שנים, אנו הבחירה הטובה והמוצלחת ביותר בתחום האיטום והבידוד והתוצאות מדברות בעד עצמן. גופים גדולים כמו חברת החשמל, רשות הנמלים, רכבת ישראל וכן עיריות ומועצות מקומיות כבר עבדו אתנו. אין עיר בארץ שאין בה מבנים ומתקנים שלקחנו חלק בבנייתם.

מזג האוויר בארץ דורש התייחסות מיוחדת בכל נושא החיפוי והבידוד שכן יש לנו חורפים סוערים למדי, ובעונת הקיץ השמש קופחת על המבנים. טמפרטורות חיצוניות משפיעות מאוד על אורך החיים של פאנלים מבודדים לחיפוי גגות חיצוניים, ועבודה לא מקצועית תגרום להתפרקות מהירה שלהם ובזבוז של כסף וזמן לריק. כל גג זקוק לאיטום, וקירות לא מבודדים הם סיוט לדיירים. חם בקיץ ובחורף קר וקשה לחמם או לקרר את החללים. איטום ובידוד נכון מונע את כל אלה ומעניק תחושה חמימה ושקטה.